Menu
Your Cart

Sporturi si activitati in aer liber

Set 3 mingii tenis de masa Donic-Schildkrot - Avantgarde poly 40+ - 608334 Set 3 mingii tenis de masa Donic-Schildkrot - Avantgarde poly 40+ - 608334
Precomanda
Brand: Schildkrot Model: 608334
Set 3 mingii tenis de masa Donic-Schildkröt - Avantgarde, poly 40+ - 608334Set format din 3 mingii realizate din materiale de cea mai buna calitate. robuste, prin constructie perfect rotunde ofera performanta optima pentru meciuri de tenis de masa la cel mai inalt nivel. Aceste mingii sunt stan..
18,00 RON
Brand: Spokey Model: 81876
Mingi tenis de masa, set 6 buc Spokey SpecialSetul contine 6 bucati mingi de tenis de masa.Producator: SpokeyDiametru 40 mmCantitate 6 bucMaterial plastic Num?r de stele 3 Culoare alb Greutate 2.94 grProduc?tor SpokeyCaracteristici:..
25,00 RON
Brand: Schildkrot Model: 608540
Set 3 mingii tenis de masa Donic-Schildkröt - Champion ITTF, poly 40+ - 608540Set format din 3 mingii profesionale realizate din materiale de cea mai buna calitate, certificate de ITTF (International Table Tennis Federation ITTF) pentru a fi utilizate in competitii de performanta.Robuste, prin ..
25,00 RON
Brand: Spokey Model: 81874
Mingi tenis de masa, set 6 buc Spokey SkilledSet cu 6 mingi de tenis de masa Spokey Skilled, culoare alba.Greutate minge: 2,40-2,65 gGrosime: 0,55 mmDiametru: 40 mm (+/- 0,4 mm)Continut set: 6 mingiCaracteristici:..
28,00 RON
Brand: Spokey Model: 81815
Paleta tenis de masa Spokey FunbatPaleta de tenis de masa cu maner tip FL cu cauciuc gros de 1.3 mm, ideal pentru jocul recreational de tenis de masa.Producator: SpokeyCauciuc: 1.3 mmManer: FLFLCaracteristici:..
32,00 RON
Brand: Schildkrot Model: 970156
Set Schildkröt 3 Fluturasi pentru set Jazzminton - 970156Set de 3 fluturasi pentru setul Jazzminton: construiti astfel: 1 rosu de viteza mica, 1 galben pentru joc rapid, 1 transparent cu led in capat pentru jocuri nocturne.Fluturasul transparent este alimentat de 1 x baterie CR927Caracteri..
35,00 RON
Brand: Schildkrot Model: 715041
Paleta tenis de masa Donic-Schildkröt - Top Team 400 - 715041Paleta pentru tenis de masa Top Team 400 este un model usor care se aseaza comod in mana  construita din lemn, design-ul inovativ al manerului este certificat ITTF.Este un produs dezvoltat prin colaboararea dintre Donic ( un furnizor ..
45,00 RON
Brand: Talbot-Torro Model: 479102
Set 6 fluturasi badminton albi TECH 350 Talbot-Torro - 479102Set 6 fluturasi pentru badminton din plastic cu cap de pluta pentru viteza medie.Culoare alba cu inel albastru.Talbot-Torro este o marca germano-britanica, fondata de Derek Talbot, un jucator britanic de badminton care a contribuit la real..
49,00 RON
Brand: Talbot-Torro Model: 479103
Set 6 fluturasi badminton galbeni TECH 350 Talbot-Torro - 479103Culoarea galbena a acestor fluturasi de badminton ii face mai usor de urmarit in conditii de vizibilitate redusa.Fluturasii sunt din plastic cu cap de pluta pentru viteza medie.Caracteristici:- Culoare galben cu inel albastru;- tub de t..
49,00 RON
Brand: Schildkrot Model: 808306
Fileu pentru tenis de masa Donic-Schildkröt - 808306Fileul pentru tenis de masa 808306 este ideal pentru partide ocazionale, lungimea este ajustabila si este realizat din nylon rezistent la uzura si intemperii.Se fixeaza de masa prin mecanism cu insurubare si se potriveste cu mese groase de pana la ..
50,00 RON
Brand: Schildkrot Model: 970152
Set 2 palete tenis pentru plaja XL Schildkröt - 970152Cu noua versiune imbunatatita a setului de palete de tenis pentru plaja, realizat din placaj rezistent de 8 mm de la Schildkröt, miscarea si distractia sunt garantate pentru intreaga familie, fie pe plaja, in gradina, in vacanta, pe terenul de vo..
50,00 RON
Placa Bodyboard M Schildkrot - 960216 Placa Bodyboard M Schildkrot - 960216
-25 %
Brand: Schildkrot Model: 970216
Placa Bodyboard M Schildkröt - 970216Bodyboard cu suprafata din nailon, design modern (portocaliu/albastru/verde), miez EPS spuma, 69 x 45 x 4,5 cm, inclusiv coarda de aproximativ 90 cm ( cu Velcro pentru a fixa placa de incheietura mainii) Greutate: 320gr.Caracteristici:- Greutate maxima suportata:..